|
|
 |



|

|
|
DAGBOKEN TIL LIMA95
|
|
|
|
|
Nyeste innlegg står først - Antall dagbokinnlegg: 4
22.6.2007:
I dag har det regnet masse. Jeg har vært med på nabogården og hjulpet til med å flytte kuer. Det var kjempevått og litt kjedelig. Tilslutt dro jeg hjem. Nå har jeg tørket klærne mine og sitter her å skriver. I morgen skal jeg ut å kjøpe bursdagpresang til mormor.
|
7.6.2007:
Hei igjen! Idag har jeg igjen kjørt buss. Vi dro til eiksetra på skogdag. Der var det masse spennende aktiviteter. Blant annet hogging av ved, planting, fisking,natursti og mye mer. Når jeg kom hjem var det ikke lenge før vi skulle dra igjen. Jeg skulle nemlig på ridning. Jeg skulle også ha med en kamerat. Det var litt kjedelig for vi skulle på kjempelang tur. Vi skrittet hele tiden og det gikk kjempebra! Når jeg var ferdig tok jeg buss hjem igjen. Da kom mamma å hentet meg på bussholderplassen.
|
6.6.2007:
i dag har jeg vært på fylkesfinale i tinestafetten. Vi kom på andreplass! Vi fikk også en pokal som skal stå i klasserommet. For å komme dit vi skulle måtte vi ta buss. Jeg og klassen min måtte ta buss sammen med en annen skole som heter Hegg. Dette har vært en lang, varm, men fin dag.
|
5.6.2007:
i dag har det vært aktivitetsdag på skolen. Det var litt kjedelig. PÅ slutten av dagen skal trinnene spille fotballkamp mot lærerne. Håper vi vinner!
|
|
1 |
« Forrige side | Neste side »
|
|
|
|
|
 |